Aprilveiling 2024

Veiling op donderdag 18 april 2024 van 10:00

Huidig | Standaard veiling

Antieke cupido op console

Startprijs 1.000 EUR

Beschrijving

Zéér grote, 18e eeuwse, houtgesneden barok putti op vergulde console. Gepolychromeerd. Deel vergulde guirlande mist, verder in goede staat. Afmeting: 100 x 40 x 53 cm.