Aprilveiling 2024

Veiling op donderdag 18 april 2024 van 10:00

Huidig | Standaard veiling

Chinees bord Ø 20 cm.

Startprijs 70 EUR

Beschrijving

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met lampionnen optocht. Ongemerkt. Eén chip. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijk/goede staat.