Lot met zeven delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit; Cheng lung bord met figuren in tuin decor, randfrit. Twee schotels, 18e - 19e eeuw, één met zotjes (haarlijn), één met geisha's (gaaf). Vier capucijne schaaltjes, goed. Afmeting: 7,5 - 24 cm. In redelijk/goede staat.