Zilveren mokka-set, 830/000, 3 delig, met een mokka kan, melkkan en een suikerpot met een hamerslag en plooien met iets gekrulde poten. 16x9x17cm., 8x6x10 cm. en 12x8x9cm. Zweeds gekeurd. Totaal ca 504 gram. Suikerpot heeft een deuk. In goede staat.