2x Hollands antiek grafiek. 1x Lithografie Zutphen, kerk te Voorst en Nyenbeek. 1x Gravure, 'de kanne gaet soo lange te water tot se eens breekt', 17e - 18e eeuw. Gravure op papier. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.