Antiek, Hollandse Friese stoelklok. 18e Eeuw. Geheel omrand met lood. Wijzerplaat is beschilderd met landschap voorstelling met molen en huisje. Lood is iets beschadigd. Afmeting: 70 x 30 x 25 cm. In redelijk/goede staat.