Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees porselein. Bord met landschap/floraal decor, haarlijn + chips. Grote Kang Xi kom met bodemmerk, floraal decor, twee haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 18 - 21,5 cm. In redelijke staat.