Zes 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met lange lijs decor. Met bodemmerk. Vijf kopjes goed. Eén kopje beschadigd. Vijf schotels goed. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 6,3 - 10 cm. In redelijk/goede staat.