Lot 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + bodemmerk. Vier kopjes, twee kopjes één haarlijn, één kopje goed, één kopje chips. Zes schotels, vijf schotels goed, één schotel haarlijn. Afmeting: 6,5 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.