Elf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen theeservies met Familie Rose floraal/insecten decor. Onder meer; Chocolade kan, goed. Melkkan, haarlijn + gelijmd. Theekan, deksel gelijmd. 7x Schotel, goed. 4x Kopje, goed. 4x Kopje, haarlijnen. Afmeting: 7 - 20 cm. In redelijk/goede staat.