Lot met 20 delen divers antiek Chinees porselein. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; zouthouder, goed. Kang Xi kopjes + schotels, tevens Cheng Lung schotels + kopjes. Zes kopjes goed, vijf schotels goed. Zes schotels beschadigd en/of chip/haarlijn. Afmeting: 5 - 13 cm. In matig/redelijk/goede staat.