Twaalf 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met capucijne glazuur, met tuin/goud decor (twee soorten). Acht kopjes goed. Vier kopjes haarlijn of schade. Schotels goed. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijk/goede staat.