Prachtige koloniale Djati met mahoniehouten eetkamer ca. 1930 bestaande uit; een dressoir, 1 eettafel, 8 stoelen ( waarvan 2 armleunstoelen) en een bijzettafel. In barok stijl met leeuwenpoten, snijwerk, origineel beslag, sleutels etc. In zeer goede staat 75xø119cm. en 61x74x55cm. en 104x60x70cm. en 97x50x61cm. Cond.: G