Prachtige Hollandse Louis Seize Empire mahoniehouten fineer hoekkast ca. 1800 met lade en deur. Geheel staand op taps toelopende poten (fineerschade). In orignele ongerestaureerde staat 95x75x43cm. Cond.: R