Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau 1e helft 20e eeuw. geheel staand op klauwpoten en origineel bronzen beslag. Meubel is in goede originele ongerestaureerde staat 98x48x90cm. Cond.: G