Vijf delen Duits porselein 20e eeuw; 2x bordjes Meissen Weinlaub druiventak) decor (1 chip), 1 schoteltjes met paradijsvogel Rosenthal Kurt Wendler, 1x petit-four schaaltje met Zwiebelmuster motief, ongemerkt en 1x musje, gemerkt B & G 9-15cm. Cond.: G