Antieke eikenhouten staande klok, ca.1920, brede uitvoering. Gemerkt:Embee 1 million, met glas aan de zijkanten. 2-Gewichter met west-minster slag. Mooie handgestoken kast, staand op klauwpoten. In zeer goede originele staat. 214x62x35cm.