Schitterende Rozenburg porseleinen plaquette ca. 1900 Den Haag met monogram G. en J.L (Johan Leurs, gewerkt bij Rozenburg van 1891 tot 1896). Voorstellende een wintergezicht naar een schilderij van de bekende Haagse School schilder Louis Apol. Ingelijst in een vergulde handgemaakte lijst 39x58,7cm. Cond.: U