Twee Duits porseleinen figuren, gemerkt Volkstedt, voorstellende een vrouwelijke en mannelijke bloemenverkoper 2e helft 20e eeuw. Kobaltblauw met gouddecor. Beide delen licht beschadigd en 1 armpje gelijmd 20-21cm. Cond.: R