Drie delen porselein 1e helft 20e eeuw; 1x grote porseleinen schaal, onduidelijk gemerkt met een roofvogel en letters ca. 1910 (gouddecor en bloemmotief) 6x35x23cm. 1x koekjesschaalø25cm. en 1x KPM schaal ca. 1930 cremekleurig ø27cm. Cond.: G