Antieke Duitse keramieken reservistenkruik met prachtig tinnen deksel met leeuw en reservist erop. 12 comp.Kgl Baÿo 18 inft.ref Prinz Ludw.Ferdinand Zandman 1902-1904. Reservist Runkel. Met prachtige handbeschilderde voorstelling en vele namen. 28x15x11.5cm. Cond.:G