Antiek Hollands zilveren ajourgezaagde bonbonniere met parelrand, zilver grootkeur 2e gehalte 835/000, jaarletter: I : 1943, meesterteken onleesbaar, ca. 98 gr., 16x10.5x5cm., Cond.: op twee plaatsen bij parelrand gebroken