Kavel diverse porseleinen poppen 20e eeuw; 2x kopie Kammer & Reinhardt, Simon en Halbig 117 (pop en buste + hoofd), 1x Buste Inge, 1x Buste gemerkt W en 1x los hoofd. Tevens diverse hoedjes etc. Cond.: G