Prachtige antieke vuurvergulde bronzen empire pendule, ca.1820, Ducommun A.Strasbourg. Mooie bewerkte kast met als voorstelling een liggende engel tussen 2 bomen, bovenop een cup met 2 vlinders. Touwtjes slinger met 8-daags uurwerk. n zeer goede originele staat. 31.5x15x10cm.