Antieke 19e eeuwse tafelklok met opgewerkt chinistore decor( dik opgelegd), Gustaf Becker uurwerk met west-minster slag, gemaakt voor de Engelse markt, 8-daags uurwerk met kwartierslag. Prachtige gave tafelklok. 39.5x32x18cm.