Monumentale Neo Renaissance boekenkast ca. 1920 van notenfineer met bewerkt beukenhouten snijwerk op de lijsten (drie-dimensionale figuren van 104cm. groot). Centraal een prachtig snijwerk van Heilige Moeder, kind en fabelfiguren. Verder fabelgezichten onderin de deuren en koplijst. De kast staat op grote leeuwepoten (poten zijn beschadigd door worm) (3-deurs). 215x270x63cm. Deel van de complete woonkamer.