Engelse Victoriaanse mahonie schrijftafel, 19e eeuw. Schrijftafel heeft 2 lades met daaronder een klein stukje snijwerk, gehele schrijftafel staat op 4 bolpoten. Meubel verkeerd in een goede ongerestaureerde staat. 74x106x57cm.