4 Keramieken vazen, 2e helft 20e eeuw, 1x rode keramieken geglazuurde fles gemerkt Eiling Ochtrup (hals en oor gelijmd ) 1x grijs/bruin geglazuurde fles gemerkt Kubriel R 13/26, 1x Bavaria Jaegers porseleinen schenkkannetje met bloemdecor (plated sierwerk) en 1x bruin keramieken schenkkannetje ongemerkt. 13-32cm., Cond.:R/G