3 Hollandse keramieken borden, 1e helft 20e eeuw. 1x: een buur is beter dan een verre vriend, 1x: Eigen haard is goud waard en 1x: Oost west thuis best. Alle borden gemerkt: Bonn Frazant Mehlen, ø 22.5 cm., Cond.:G