Schitterende antieke Hollands zilveren miniatuur voorstelling: Gracht met zeilboot, ophaalbrug en op de kades molen, paard en wagen en wandelaar. Met dunne kade afrasteringen. Het geheel staat op vier bolpootjes. 835/000. Grootkeur, Jaarletter: T, 1929, MT.: J.de Vries, Leeuwarden. 9x8x8cm., Ca. 82gr.. Cond.:U