Ring en Hanger GG 585/000, met Aquamarijn. Grote zwaar uitgevoerde ring met in het midden een ovale Aquamarijn, ø 16x11 mm iets beschadigd, met schulpbewerking aan weerskanten wat hoger op de ring, ø 57. Met biojpassende grote ovale hanger. In het midden een ovale Aquamarijn,18x14mm, met groffe strakke bewerkte rand. Totale lengte 3 cm. Gewicht samen ca 12.6 gr.