Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies.
Cookies-informatie en meer
Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies.
Cookies-informatie en meer
Porseleinen 4-delige koffieset met onderschotel gemerkt M.Z. Austria, beschilderd met bloemmotief ca. 1900. Schotel (ø33,5cm), koffiekan (21x18x11cm.), melkkan (10,5cm.) en suikerpot (10,5cm.), Cond.: G