Kapitale grote vergulde empire pendule, ca. 1820, met touwtjes slinger. Op de pendule staat een vrouw met harp, over de klok ligt een tijgervel. De klok is compleet schoongemaakt en gerestaureerd, loopt uitstekend. Op de wijzerplaat gesign. 1Witgat a Bruxelles. 52x38.5x12.5 cm. Cond.:U