Armband zilver verguld, 835/000 met barnsteen. Brede opengewerkte armband, 28 mm, met 5 grote ronde barnstenen ø 16 mm, waarvan een wat beschadigd is. De armband is voorzien van een bakslot en een veiligheid.Lengte 18 cm. ca 38.9 gr