Geslepen kristallen sigarenstandaard (kleine randschade) zg. hoorn des overvloeds met geëtste geslepen afbeeldingen. tevens voorzien van een fraaie zilveren (835/000) zwavelstokdoos-houder op zilveren (835/000) voet met parelrand en ronde zwart houten basement (onduidelijk meesterteken). Nederlands gekeurd ca. 1870.