Landkaart 17e eeuw, ingekleurde ets op papier, "De Gelegenheyt van 't paradijs en 't land 't Canaan, mitsgaders D'eerst bewoonde land der patrirchen uyt de H. schrifture en verscheyden Anotoren bij en gestelt door HK en MD", vouwnaad iets ingescheurd 46x36cm. Cond.: R-G