Weense tafelklok (Stockuhr) 18e eeuw met prachtig uurwerk. Brons met repeteerslag, kwartierslag (dubbele bel). Gegraveerde originele wijzerplaat, uurwerk ,achterplaat. Originele beschilderde kast en bronzen ornamenten 59x28x14cm. Cond.: G