Prachtige 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok. Brede uitvoering, prachtige originele wijzerplaat met maanstand en datumaanduiding (kwartierslag). Mooie patina in goede staat (poppen niet origineel) 140x40x22cm.