Vijf delen (beschadigd) Chinees/Japans porselein: 1x aparte Chinese kom met zwaandecor in vijver (1 chip), 2x kopje Familie Roze met geschulpte rand, bijzonder decor van een koning liggend op bed en beinnenkant met gedetailleerd decor (1 kopje heeft chip), 1x CHinese kom (gelijmd) 18e-19e eeuw met veelkleurig decor met figuren en 1x Japanse imari schaal (kapot) 6,5-ø23,5cm. Cond.: M-R-G