Divers antiek porselein en aardewerk o.a: 1x Chinees porselein vaas ca. 1930, 2x Chinees porseleinen kop & schotels ca. 1900 met figurendecor, 2x Chinees porseleinen schotels ca. 1900 met coulissendecor, 1x Chinees porseleinen geribbelde schotel met floraal decor ca. 1900, 1x oude Chinese Yixing theepot met landschapsdecor (chip van de tuit af), 1x 18e-19e eeuwse keramieken olielamp (snotneus), 2x Delftse dekselpotten 18e eeuw (beschadigd) 6-26cm. Cond.: R-G