Zeldzaam 18e eeuws mes met origineel stalen lemmet (gemerkt MT: spade, zie Nederlands klein zilver afb. 526/111 en afb. 567), versierd met zilveren (835/000) pistoolheft met acanthusbladeren en inscriptie HWng. Amsterdamse keur, toegeschreven aan Mr. Zachari Neau ca. 1750, 21,5cm.