Drie antieke miniaturen: 1x damesportret met ivoren lijst (geschilderd, onduidelijk gesigneerd), 1x damesportret met vergulde bronzen bewerkte lijst, geschilderd en 1x damesportret met Louis Seize bewerkte lijst, verguld brons (geschilderd), gesigneerd Radjat 7,5-14,5cm. Cond.: G