Decoratief tafelstuk 1e helft 20e eeuw, compositie metaal in verschillende kleuren gepatineerd. Gedecoreerd met een vogel op een bol in het midden en tevens 3 vogels op uitlopende takken.. Geheel op rond marmeren voet, gesigneerd S. Pittois 33cm.