Kavel met 14 delen Familie roze porselein 18e-19e eeuw: 2x dekselpotjes (chip), 1x zalfdoosje (goed), 1x meerkleurig kopje met geisha, gesigneerd (goed), 1x kopje, floraal decor met vlinder gesigneerd (goed), 1x kopje met floraal en Chinese tekens gesigneerd (goed), 1x kopje en deksel met teksten en bamboe decor gesigneerd (goed), 1x kopje met Chinese figuren in tuin (goed), 1x kopje geisha in een boom, gesigneerd (goed), 1x kopje geisha in een boom, gesigneerd (goed), 1x kopje met Chinese tekens, gesigneerd (goed) en 1x kopje met deksel met bamboe en teksten, gesigneerd (goed)