Zes delen antiek Duits porselein (gerestaureerd en/of beschadigd): 1x Furstenberg 18e eeuwse opengewerkte dekselschaal, 1x KPM porseleinen dekselpot ca. 1880, 1x Meissen vaas met bloemendecor ca. 1980 (randschade), 1x Meissen vaas met bloemendecor ca. 1980 (haarscheur), 1x Meissen theepot gerestaureerd ca. 1900 Zwiebelmuster en 1x Meissen tafelschaal ca. 1900 (gerestaureerd) 13-20cm. Cond.: M-R