Twee zeldzame antieke Chinese gemberpoteen (1 stel), familie roze met veel geel. Gesigneerd en met decor van figuur in landschappen 19e eeuw (of ouder). 1 Vaas heeft oudere haarscheuren 13xø12,5cm. Cond.: R-G