Twee antieke porseleinen lampenvoeten: 1x Weense voet met figuren en gouddecor ca. 1900 ( 1 vleugel mist) en 1x 19e eeuws handbeschilderd figuur met hond in landschap, handbeschilderd. (bovenrand gerestaureerd en bodem mist) 27-50cm. Cond.: M