Vier delen Chinees porselein: 3x Chinees porseleinen borden: 1x 17e-18e eeuwse schotel, gesigneerd en met blauw decor (goed), 1x Chinees imari porseleinen schotel 18e eeuw (chip) en 1x 19e eeuwse schotel met decor van goud, flora en figuren ø7,3cm.-ø22,5cm. en 1x Kanton leeuwenvaas met schade.