Zakhorloge zilver 835/000 met snek en prachtige ketting met sleutel en stempels. mooi oud zakhorloge met snek, met romijnse cijfers en goudkleurige wijzers. aan het horloge hangt een jasseronketting met zilveren stempels en sleutel en 2 tonnen. MT Nicolaas van der Pauw, Schoonhoven rond 1900. Kleine beschadiging op de wijzerplaat.