Zeer zeldzame Italiaanse gestoken 16e-17e eeuwse Renaissance kist (Cascone) met beelden, ranken, veldslag, medaillons en 3 sloten (slot middenvoor is vervangen door een ander antiek slot). Prachtige patina en in goede staat 65x76x146cm.